X
تبلیغات
زولا
پاتوق سنتر
پاتوق سنتر; پاتوق همه...

 mihanbox

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 22 دی‌ماه سال 1389

یک همکلاسی مشایی در دانشگاه بین‌المللی چابهار جزئیاتی از تحصیل وی در این دانشگاه ارائه کرد. موضوع تحصیل مشایی بارها از سوی مسئولان دانشگاه تکذیب شد.

به گزارش فارس، چندی پیش خبرهایی از تحصیل اسفندیار رحیم‌مشایی رئیس دفتر رئیس‌‌جمهور در مقطع کارشناسی ارشد رشته MBA در دانشگاه‌ بین‌المللی چابهار منتشر شد که این اخبار با وجود اسناد معتبر، به صورت مکرر توسط رئیس دانشگاه بین‌المللی چابهار و معاون آموزشی و تحصیلاتی این دانشگاه به شدت تکذیب می‌شد.

مشایی


در اخبار آمده بود که مشایی در حالی در این دانشگاه تحصیل می‌کند که حضور چندانی در کلاس‌ها نداشته و در امتحانات نیز شرکت نمی‌کند!

البته معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بین‌المللی چابهار در پاسخ به این سوال که اگر تحصیل آقای مشایی در دانشگاه شما کذب است، پس مشخصات و شماره دانشجویی و ... وی بر روی سایت دانشگاه شما چه می‌کند؟ اظهار می‌داشت که فکر می‌کنم سایت ما "هک " شده و مشخصات مشایی در آن درج شده است. و شاید هم فوتوشاپ است!

از این روی در خبرگزاری فارس به سراغ صالح قنبری از دانشجویان دانشگاه بین‌المللی چابهار که همکلاسی اسفندیار رحیم‌مشایی بوده است، رفته‌ایم تا از وی در این باره پرس و جو کنیم.

مشایی


قنبری با تأیید تحصیل مشایی در دانشگاه بین‌المللی چابهار می‌گوید: ایشان یکی 2 بار سر کلاس آمدند، و بعد هم کارهایشان را برایشان روتین انجام می‌دادند و ما که دانشجو بودیم، این چیزها را می‌شنیدیم.

این همکلاسی مشایی در دانشگاه بین‌المللی چابهار در پاسخ به این سؤال که مگر حضور در کلاس اجباری نیست؟ تأکید کرد: همه می‌دانند که حضور در کلاس برای چنین دانشگاه‌های حضوری اجباری است.

وی تأکید کرد: تمام آن چیزهایی که خبرگزاری فارس در این باره منتشر کرده، درست است و من می‌توانم مستندات این موضوع را در اختیار شما قرار دهم.

قنبری در پایان تأکید کرد: من آقای مشایی را در کلاس دیده‌ام، اما وی سر جلسه امتحان تشریف نیاورد. معاون تحصیلات سابق وقت آقای دکتر یحیوی بودند که وقتی یکی از بچه‌های اصولگرای کلاس جلوی اسم آقای مشایی غیبت گذاشت، آقای دکتر یحیوی اعتراض کرد و گفت که به ما ایراد می‌گیرند!


طبقه بندی:
نویسنده Ahad
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

فال حافظ :

1.یک فاتحه هدیه به حضرت حافظ بخوانید

2.نیت کنید

3.روی عکس زیر کلیک کنید.


------------------------------